Magazynier - zatrudnienie od zaraz! 2020-09-02
Dolnośląskie, Legnica

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

 Aktualnie dla naszego Klienta z siedzibą w Legnicy rozpoczynamy proces rekrutacyjny na stanowisko :
Magazynier

 Miejsce pracy: Legnica/Legnickie Pole

 OFERUJEMY:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
-wynagrodzenie do 10-go każdego miesiąca,
 -premia za wyniki,
-pakiet benefitów,
-możliwość rozwoju w strukturach firmy.

 OBOWIĄZKI:

-zapewnienie ciągłości produkcji poprzez logistykę wewnętrzną,
-obsługa wózków widłowych,
-przygotowanie wysyłek do Klientów,
-terminowość zleceń.

WYMAGANIA:

-dokładność,
-UPRAWNIENIA UDT- milewidziane,
-doświadczenie w pracy na magazynie,
-dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt pod numerem 605 - 120 - 327
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

 Legnica, ul. Jaworzyńska 261, biuro na parterze czynne od poniedziałku do piątku od 8 do 16 www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę "

A w razie zainteresowania w uczestnictwie również w innych rekrutacjach prowadzonych przez naszą firmę dodatkowo: "Zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji "

 Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:

 Uprzejmie Informujemy, że współadministratorami Państwa danych osobowych są Trenkwalder & Partner Sp. z o. o. z siedzibą w Skierniewicach pr

Wyświetleń: 96 Dodał(a): p.turczynska
Komentarze
Reviews System WIDGET PACK